16
Feb

Praca w Apogeum Real Estate

Poszukujemy ambitnych i zainteresowanych swoim rozwojem zawodowym współpracowników. Jeśli pasjonuje Cię rynek nieruchomości komercyjnych, lubisz i potrafisz budować relacje z ludźmi, jesteś otwarty na nowe, ciekawe wyzwania – mamy pomysł na Twoją ścieżkę kariery.

Poszukujemy osób na stanowiska:
1. zarządca nieruchomości (property manager)
2. doradca obrotu nieruchomościami komercyjnymi (commercial real estate agent)
3. specjalista do spraw najmu (leasing specialist)

Miejsce pracy: Warszawa oraz wyjazdy.

Wymiar czasu pracy do uzgodnienia – istnieje możliwość elastycznego kształtowania godzin pracy (z uwzględnieniem konieczności wyjazdów i kontaktów z klientami); docelowo wraz z rozwojem współpracy oraz satysfakcjonującymi jej wynikami możliwe przekształcenie w pełen etat lub pełnowymiarowy kontrakt.

Idealny kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie – preferowane wyższe.
  • Doświadczenie w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami lub zarządzania nieruchomościami komercyjnymi, albo w sprzedaży dóbr luksusowych lub produktów finansowych.
  • Dawna państwowa licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami lub zarządcy nieruchomości, lub aktualna licencja rzeczoznawcy majątkowego, lub inne pokrewne z branży nieruchomości będą dodatkowymi atutami.
  • Obsługa komputera powyżej średniej (Excel, Word, PowerPoint i inne).
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość języka angielskiego minimum średnia.
  • Dobry stan zdrowia umożliwiający wyjazdy.
  • Znajomość podstaw funkcjonowania oraz zainteresowanie branżą nieruchomości komercyjnych i/lub branżą budowlaną będą dodatkowymi atutami.
  • Cechy osobiste: łatwość nawiązywania kontaktów i relacji z klientami, proaktywność w kontaktach z klientami, odpowiedzialność, zdolność logicznego myślenia oraz zdolność do samodzielnej realizacji powierzonych zadań o charakterze organizacyjnym i koncepcyjnym, umiejętność pracy w zespole, nastawienie na efektywność i wyniki wykonywanych zadań.

Zainteresowanych uprzejmie prosimy o przesłanie aktualnego CV oraz listu motywacyjnego na adres poczty elektronicznej newoffer@wp.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.