15
kwi

Mszczonów: działki pod działalność logistyczną, usługową oraz produkcyjną od 0,6 ha do 7 ha

Oferujemy działki inwestycyjne o przeznaczeniu produkcyjno-usługowym, na których jest możliwość realizowania działalności logistycznej usługowej oraz produkcyjnej. Nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Grójeckiej w Mszczonowie, możliwy dwustronny dostęp do działki – od północy ul. Ługową oraz od południa ul. Grójecką. Działki o powierzchni łącznej blisko 7 ha charakteryzują się regularnym kształtem zbliżonym do rombu, o wyrównanej powierzchni. Od wschodu graniczą z dużą bazą logistyczną.

Nieruchomość jest zlokalizowana w logistyczno-przemysłowej części Mszczonowa, miasta dogodnie położonego pomiędzy Łodzią (90 km w kierunku południowo-zachodnim) a Warszawą (50 km w kierunku północno-wschodnim) przy skrzyżowaniu trasy S8 i drogi krajowej nr 50. W bliskiej odległości na południe od działek przebiega linia kolejowa.

W planie miejscowym teren przeznaczony pod intensywną zabudowę usługową (logistyczną) lub produkcyjną. Według informacji historycznych dla tego terenu wykonano projekt budowlany i uzyskano decyzję pozwolenie na budowę inwestycji polegającej na budowie chłodni lub mroźni dużej skali. Dodatkowym atutem przedmiotowej nieruchomości jest własność gruntu.

Zadzwoń i dowiedz się więcej o tej nieruchomości!
Skontaktuj się z nami wybierając numer +48 665 495 501 lub skorzystaj z zakładki KONTAKT.