15
kwi

Zawiercie: Park Handlowy

Jeśli chciałbyś zostać inwestorem w projekcie nowego Parku Handlowego w Zawierciu – nadarza się właśnie taka okazja! Kilkuhektarowy grunt dla którego wydane jest pozwolenie na budowę Parku Handlowego o powierzchni 7 000 m2 może być Twój. Na nieruchomość składa się kilka działek, które w projekcie stanowią jeden kompleks handlowo-usługowy.

Działki położone są przy drodze krajowej nr 78, wzdłuż ul. Wojska Polskiego, stanowiącej główną trasę prowadzącą przez Zawiercie. Obecnie bezpośrednio przy działkach wybudowana została nowa droga, która ma stanowić połączenie drogi krajowej 78 z drogą nr 791 oraz planowaną południową obwodnicą Zawiercia. Droga ta ma duże znaczeniu logistycznym i wysokim natężeniu ruchu.

Nieruchomość zlokalizowana jest w granicach miasta Zawiercie, przy drodze o wysokim natężeniu ruchu. Bezpośrednio wzdłuż działki, prostopadle do ul. Wojska Polskiego przebiegać będzie nowo budowana obwodnica miasta, której znaczący fragment został już wybudowany. Z istniejącej już części obwodnicy miejskiej wykonane są dogodne wjazdy na nieruchomość. Przedmiotowe działki leżą w strefie dla której zaplanowano rozwój handlu i usług.

Ważne informacje:
– media dostępne w obrębie ulicy Wojska Polskiego;
– wydane PnB parku handlowego o powierzchni około 7 000 m2.

Porozmawiaj z nami i dowiedz się więcej o tej nieruchomości!
Skontaktuj się z nami wybierając numer +48 665 495 501 lub skorzystaj z zakładki KONTAKT.